Duhovna obnova don Damira Stojića

U petak, 6. listopada 2017. u našoj župi Presvetog Trojstva u Rovišću don Damir Stojić održao je duhovnu obnovu za srednjoškolce, studente i radničku mladež, kao i sve ostale koji su htjeli prisustvovati. Crkva je bila ispunjena velikim broj mladih, kako iz naše župe, tako i iz župa našeg dekanata, ali i šire, a okupili su se kako bi slavili i hvalili Boga koji je jedini izvor života. Program duhovne obnove započeo je svetom misom u 19 sati, zatim duhovnim nagovorom, te je završio euharistijskim klanjanjem, a druženje se kasnije nastavilo u društvenom domu. Cijelu duhovnu obnovu pjesmom i sviranjem pratili su članovi molitvene zajednice "Božja pobjeda". Zahvalni smo Bogu na ovom divnom događaju koji u nama potiče rast vjere i želju da se predamo Bogu do kraja. Dobri Bog neka svima bude nagrada i snaga u životu!